LVEN RU

Pakalpojumi

AG.LV / Pakalpojumi / Investīciju piesaistes projekti

Investīciju piesaistes projekti

Nodarbojoties ar investīcijām nekustamajā īpašumā Latvijā, mēs esam uzkrājuši lielu pieredzi un sadarbības partneru loku, lai nodrošinātu Jums investīciju attīstības projektu izstrādi - nosakot un izvērtējot īpašuma attšitības potenciālu, kā arī, piedāvājot Jums visveiksmīgāko realizācijas ceļu atbilstoši Jūsu uzstādītajiem ienākumu mērķiem un riska profilam.

Mūsu projektu attīstības komanda nodrošinās Jums nepieciešamo informāciju nekustamā īpašuma attīstībai vai potenciālā investora piesaistei, izstrādājot profesionālu investīciju piesaistes projektu. Saturiski apskatot sekojošas tēmas: 

  1. Projekta ideja, aktualitāte;
  2. Produkta raksturojums;
  3. Nozares izpēte;
  4. Projekta finanšu plāns;
  5. Projekta īstenošanas posmi;
  6. Projekta riski;
  7. Mārketinga stratēģija.

Nekustamā īpašuma investīciju piesaistes projekta izstrādes laikā galveno uzsvaru liekam uz finanšu plānošanu, nosakot nepieciešamo pašu kapitālu, papildus finansējumu apjoma nepieciešamību un izvērtējam potenciālos investīciju avotus, kā arī aprēķinam un analizējam kapitāla atdeves koeficentus un atmaksāšanās periodu.

Papildus izstrādātajam projektam piedāvājumā ietilpst arī brošūras (A5 formātā) izveide trīs valodās - Angļu, Krievu, Latviešu. Brošūrā apkopojot vissvarīgākos iegūtos datus par nekustamā īpašuma attīstības potenciālu. Cenā iekļautā tirāža ir 15 eksemplāri (pieci katrā valodā), dizaina izstrāde un saskaņošana ar klientu, maketēšana, printēšana un iesiešana.

Lai uzzinātu papildus informāciju par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un potenciālajām sadarbības iespējām, lūdzu, sazinieties ar mums, norādot Jums interesējošos jautājumus.